۱.من یه چیزی فهمیدم.پدرام به شدت احساساتی و تودارهغصه خوردنای من راجع به جداییم و ترسها و نگرانیهام راجع به بابام به شدت ناراحتش میکنه.اونقدر این قضیه رو ریخته تو خودش که وقتی برای توضیح حرفام رفتم پیشش یهو منفجر شددلش نمیخواد  افسرده و ساکت و پربغض باشمنمیدونم ممکنه یا نه.ولی کار سختیه

۲.و اما بابام.هووف.اصلا حوصله نوشتن ادامه ماجرا رو ندارم.همون روال مسخره و کلیشه ای خواستگاری با استرس و ترس مزخرفتر از معمول داره طی میشه.با محمد (داداشم) صحبت کردم و گفتم یکی از همکلاسیام توی کلاس زبان ازم خواستگاری کرده و شماره شما و بابارو ازم خواستهاولین سوالش این بود که میدونه جدا شدی؟ و دومین سوالش این بود که خودشم جدا شده؟:| خب موضوع مهمیه ولی فکر نمیکنم باید به عنوان اولین پوینتا بهش پرداختخلاصه اینکه پدرام به محمد زنگ زده و ازش خواسته حضورا ببینن هموالبته در حضور باباها

۳.منم سر خودمو با زبان و لغت حفظ کردن گرم کردم.یه app خیلی گوگولی یافتم برای حفظ لغت memrise اسمشهایشم یه موشکیه که داره میره بالابعد ازینکه نصبش کردین و پروفایل ساختین، باید برین توی سایت memrise.com و ازونجا واردپروفایلتون شین و کورسهایی که باید بخونید رو سرچ و انتخاب کنیدهمه جور کورسی هست از کتابای ادبیات و زبان و عربی کنکور دبیرستان تااا لغات کنکور ارشد و دکترای همه رشته ها و 504 و آیلتس و من بعده کلی سرچ یه کورسی یافتم عالیه.یه کورس 4000 essential word هست که اسمش MRT عهمثه آب خوردن روزی ۱۰۰ تا لغت مرور میکنمبعد از انتخاب کورس توی سایت،کورس انتخابیتون  اتوماتیک توی app ظاهر میشه و میتونین حالشو ببریناولین باری که کلمه رو میبینین یه دونه کاشته میشه توی خاک و با هر مرور و هر تستی که ازش میزنید گیاه تون رشد میکنه و بعد از تثبیت لغت گل میده.خعلیییی اپش اموشنالههههه :((

۴.تصمیم دارم یه سری مجله یا رومه لاتین بخرم شروع کنم بخونمشونآخه حس میکنم توی خوندن متنها و مطالب لاتین آنلاین یا پرینت گرفته شده تمرکز و دقت ندارم.جذابیتی ندارن واسممثلا یه مجله راجع به رقص ببینم همچین چیزی رو میشه سفارش داد یا نه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلی ز گلزار جهان ما را بس مدرسه شاد روزنگار خانم مارمولک آبی (ashkibaسابق) شعبه ی دیگری نداریم:) game dota 2 اخبار موثق شرکت ملی حفاری ایران اطلاعات تخصصی طراحی و سئو india dates fruits طراحي نما nadigarden